KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12066616
nr 1206 6616
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvareller, 4 st. Stockholmsmotiv, signerade, 13x23
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 september 2018
kl 18:27:14
24/9 17:50:51
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström